Nadčasové zařízení: Bílá v interiéru

spot_img

Bílá je stálicí v zařizování interiérů. Jedni se jí pro jakousi sterilnost a náročnou údržbu boje, druzí naopak pro to samé vyhledávají. Jisté ale je, že domácnosti sluší.

Je nadčasová, prostor opticky zvětšuje a rozjasňuje. Patří mezi základní, velmi neutrální odstín, a právě to jí umožňuje mít spoustu tváří. Dokáže působit moderně, elegantně, honosně, jednoduše i klasicky. Jsou tací, kteří ji doma nepoužívají – působí působí chladně. My si to ale nemyslíme. Stačí s ní najít společnou řeč.

Kus přírody, co zahřeje

Dřevo v kombinaci s bílou vyniká, ale zároveň ji nezastíní. Nábytek, doplňky, obklady stěn, dřevěné mozaiky, podlahy ze dřeva, ale také keramiky, která imituje dřevo… Dřevo má vstup povolen v jakékoli formě a podobě! Čistotu bílé svým dokonale nedokonalým vzhledem zjemní a prostoru dodá teplo.

Modern classic white interior with moldings, panelling, dinner table, pink chairs, wood floor. 3d render illustration mock up.

Křehká elegance

Pokud bílou doplníte o pastelové odstíny růžové, zelené, modré nebo fialové, výsledkem bude domácnost, která hraje klidnou baladu ideální k relaxaci. Jedná se o velmi decentní a ženské spojení.

Bílý interiér

Když zavane mořský vánek

Máte rádi dovolenkovou atmosféru? Tak spojení bílé a modré bude pro vás srdeční záležitostí. Pokud použijete jako základ sněhobílou, bude už jen na vás, zda ji doplníte indigovou modrou, námořnickou nebo blankytnou. Pruhy působí uvolněně, květinový motiv romanticky, vzor kostky zase venkovský.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora