Zeměměření a další služby nabízené GEO-5

spot_img

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nové zaměření pozemku, nevíte však na koho se s poptávkou této služby obrátit? Společnost GEO-5 nabízí geodetické práce v širokém rozsahu. Na trhu působí již více než 30 let a za tu dobu nabyla velké množství zkušeností, na základě kterých vám může pomoci tak, aby vy jste měli s vyřizováním úředností co možná nejméně starostí.

Kdy vzniká potřeba zaměření pozemku

Zaměřit pozemek je důležité v mnoha případech, tím nejčastějším je situace, kdy potřebujete připravit pozemek pro stavbu nového domu. Dále můžete zdědit nebo chtít darovat pozemek svým potomkům, parcela je však příliš velká a vy ji potřebujete rozdělit na více částí. Dalším důvodem může být zanesení věcného břemene do pozemkové dokumentace a v neposlední řadě také zjištění skutečnosti, že stará pozemková dokumentace se neshoduje s jejím současným stavem. Skrze takové zaměření pozemku získáte geometrický plán.

K čemu slouží geometrický plán?

Jestliže potřebujete provést zápis pozemku do katastru nemovitostí, geometrický plán je jedním z požadavků, na základě kterého je možné toto provést. Jeho platnost není nijak omezena, chcete-li na vašem pozemku provést jednu z výše uvedených změn, bez nové výměry pomocí geodeta se neobejdete.

Další služby nabízené společností GEO-5

Geodetické práce Praha nabízené společností GEO-5 jsou v oblasti pozemků, rodinných domů, bytů, ale také pozemků a domů na klíč. GEO-5 zajišťuje vytyčení domu a hranic pozemku, provádí stavby a geometrický plán. Z oblasti bytových domů nabízí zaměření stávajících stavů budov, vyhotovení půdorysů, řezů a pohledů a také například 3D skenování budov. GEO-5 je schopna obstarat také pozemek na klíč díky zkušeným odborníkům z oblasti realit a katastru a provést vás celým procesem koupě. V neposlední řadě nepřijdete zkrátka, ani pokud budete mít zájem o stavbu domu na klíč.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora