Matrace musí být za každých okolností kvalitní

spot_img

Matrace musí být za každých okolností kvalitní o tom není pochyb. S manželkou jsme již dlouhou dobu přemýšleli nad tím, jakou matraci si pořídíme a kolik do ní budeme ochotni investovat. Náš lékař nám totiž jasně řekl, že pokud budete ještě nějakou dobu spát na našich starých a již proleželých matracích, naše zdravotní problémy, který nemáme opravdu málo, se budou pouze prohlubovat. V našem věku je sice normální, že nás trápí zdravotní neduhy ovšem není žádoucí abychom je svými kroky ještě více prohlubovaly. Nákup nové matrace tak byl rozhodně na místě a je pouze škoda, že jsme tento krok nezrealizovali již dříve. 

Matrace se nám vyplatila

Matracekterou jsem si s manželkou pořídil je naprosto bezkonkurenční. Její nosnost je až 130 kg, což oceňuji zejména já, a to díky svým zhruba 99 kg, které bohužel mám. Tvrdost matrace je na stupni číslo 3, což je pro mě i pro manželku naprosto optimální stupeň, který je pohodlný, a přitom šetrný k naší páteři. Tyto pro nás opravdu luxusní dvě matrace nás kromě jiného nestály celé jmění, což je pro nás nesmírně důležité. Přece jen si člověk v důchodu již nemůže dovolit totéž, což mladší generace. 

Matrace, které za nic nevyměníme

Matrace, které jsme si pořídili rozhodně za nic nevyměníme. V momentě, kdy naše dcera viděla, že máme nové matrace začala se zajímat o jejich kladné stránky. Když zjistila, že matrace je tak pohodlná a šetrná k zádům, pořídila si také jednu pro sebe. Často si totiž stěžovala, že má problémy s páteří, že se cítí nevyspale a že je celkově velmi málo produktivní. Na vině byla rozhodně její matrace, která byla rovněž již poměrně stará a tím pádem již neplnila dávno svůj účel. V tuto chvíli nás všechny již žádné zdravotní problémy spojené se špatným spánkem netrápí, jelikož se nám všem spí na našich nových matracích zcela královsky.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora