Venkovní reflektor vám nasvítí strom na zahradě, osvítí dvůr a posvítí i v dílně či kdekoli jinde

spot_img

Potřebujete po návratu domů z práce pracovat na dvorku do pozdních večerních hodin, i v případě, kdy už slunce zapadne, ale potřebujete dostatek světla, jako za bílého dne? Nebo chcete zkrášlit vaši zahradu a pořídit si venkovní reflektor, kterým nastíníte pár stromů v ní, na které jste pyšní? Možná potřebujete reflektor coby spolehlivé stínidlo do dílny, kde trávíte hodně času i za špatného počasí, kdy je ale uvnitř šero a práce je ztížená právě tím, že nevidíte dokonale.

Z velké nabídky mnoha typů venkovních reflektorů, které mají různou sílu svícení, jsou vodě odolné, dá se u nich nastavit úhel svícení, jsou vyrobeny z různých materiálů atd., najdete na e-light.cz.

Reflektory jsou pro venkovní svícení jako stvořené

Venkovní reflektory, které nabízí e-shop e-light.cz, jsou odolné vodě, což jistě uvítáte, protože nebudete muset řešit, zda jej umístíte pod stříšku, nebo zda je potřebujete instalovat tam, kde nejsou před deštěm a vlhkostí chráněné.

Použít je můžete po osvětlení nádvoří, na fasádu, do dílny, ale také na osvětlení dvoru, příjezdové cesty u domu a podobně.

Právě teď můžete se slevou 12 % z původní ceny koupit venkovní svítidlo ONILIO LED IP65. Jde o venkovní reflektor plochý, který je vyroben z hliníku s povrchem v bílé nebo černé barvě. Difuzor plast opál, nastavitelný směr svícení, LED 10W, 20W, 30W, 50W, neutrální 4000K, 230V, IP65, tř. 1, rozměry dle typu. Cena začíná na 444,19 Kč a na výběr máte z osmi variant.

Ze dvou variant si můžete vybírat venkovní reflektor GRODO. Jde o venkovní reflektor, který má těleso z hliníku v bílé nebo černé barvě. Sklo je čiré, LED 20W, 1400lm, ovládání smart telefonem, bluetooth, CCT teplá 3000K- denní 6400K, RGBW, stmívatelné, 230V, IP65, tř. 1.

Podívejte se na e-light.cz a vyberte si sami.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora