S čím vším vám pomohou šikovní klempíři? Možná vás překvapí, co vše umí a provádí

spot_img

Tak, jako je to s mnoha řemesly a řemeslníky, i nález šikovného klempířství či klempíře můžeme považovat za nemalý zázrak. Jakmile totiž potřebujeme klempířské služby a hledáme společnost, která by na nás měla nejen čas, ale také vyrobila to, co potřebujeme kvalitně, rychle a za rozumnou cenu, můžeme být v úzkých. To samé platí o získání nejbližšího termínu, rychlost provedení práce…

Pokud chcete využít služby kvalitního klempířství a jste z Třebovic v Čechách, České Třebové, Lanškrounu nebo třeba Opatova, můžete využít BezVa spol. s r.o., která sídlí právě v Třebovicích v Čechách. Na trhuje je již od roku 1991, kdy se zabývala opravami karoserií aut, stavebním klempířstvím a zámečnictvím.

Proč právě BezVa spol. s r.o.?

Jako první u nás se zabývala výrobou žlabových háků na PVC žlaby. Později firma zakoupila linku na povrchovou úpravu kovů polyethylenem. Později sortiment háků a objímek rozšířili o výrobky na klasické klempířské žlaby a trubkové svody. Dnes nabízí mnoho variant háků a objímek v provedení žárově pozinkované oceli, mědi, titanzinku, povrchovou úpravu polyethylenem a nebo práškovou barvou.

Spolčenost také nabízí sněhové zábrany, nástřešní a bezpečnostní háky a další. Zámečnická výroba je pak zaměřena na zakázkovou práci a drátěný program, z oblasti klempířství firma nabízí klempířské prvky a vzduchotechnické prvky, které také namontují, pokud si to budete přát.

Na internetových stránkách bezva.eu si můžete prohlédnout fotogalerii s kvalitním zbožím, které zde můžete poptávat. Nepřehlédněte ani záložku s klempířskými prvky. I tady si můžete prohlédnout žlabové háky, vzduchotechnické prvky nebo třeba klempířské prvky.

Spolehněte se na Bezva spol. s r.o., která má více než třicetileté zkušenosti. Budete jistě pokojeni.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora