Rekonstrukce koupelny – bez bourání

spot_img

Nepříjemnou součástí rekonstrukce bytů, hlavně rekonstrukce koupelen je bourání. Při odstraňování starého obkladu, dlažby vzniká obrovské množství prachu, špíny a doprovází ho velký hluk, navíc musíme zajistit i odvoz odpadu. Chcete-li se tomuto všemu vyhnout, existuje řešení!

Voděodolná podlahová krytina SPC Floor&Wall pro podlahu a stěnu od DIEGO byla vyvinuta vysloveně pro renovace bez bourání. Jak to naznačuje i název, je vhodná na podlahu i zeď. Panely Floor&Wall jsou tenké (s tloušťkou pouhých 3 mm) proto jsou ideální i na rekonstrukci, lze je umístit přímo na starý obklad.

Voděodolná podlahová krytina Bovino SCP vhodná i do koupelny
Voděodolná podlahová krytina Bovino SCP vhodná i do koupelny
Je to speciální 100% voděodolná podlahová krytina, proto se může směle použít také v koupelně. Panely lze snadno nařezat na požadovaný rozměr, bez problémů lze provrtat a tím umožňují rychlou renovaci s okamžitým výsledkem, přičemž není potřeba ani vrtání. Další výhodou je, že podlaha je na omak teplá, charakterizuje ji vysoká úroveň stability a pevnosti a má příznivé akustické vlastnosti. V nabídce DIEGO naleznete také doplňkové produkty k podlaze Floor&Wall, jako speciální lepidlo, lišty rohové prvky nebo profily.

Construction worker plastering and smoothing concrete wall in room. Renovating apartment.

Podívejte se na naše video, ve kterém Vám krok za krokem ukážeme, jak se provádí rekonstrukce koupelny bez bourání, pomocí podlahové krytiny Floor&Wall na podlahu a zeď.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora