Pevné vířivé vany jsou ukázkou poctivé české práce 

spot_img

Pevné vířivé vany jsou jedinečnou ukázkou toho, že i v pohodlí svého domova lze okusit kvalitní domácí lázně, a to v prvotřídní kvalitě. Tyto vířivé vany jsou doslova a do písmene zhmotněním jakýchkoliv snů o kvalitních domácích lázních. Při výrobě vířivých van spolupracují čeští výrobci také se americkými a rovněž s evropskými dodavateli, což ve spojení s poctivou českou prací má za následek opravdu dokonalou vířivku, kterou ve své domácnosti rádi oceníte. Bez této vířivky si následně již nebudete schopni představit svůj život. 

Vířivky pro plavání formují dva produkty do jednoho

Vířivky pro plavání formují v podstatě dva produkty do jednoho jediného. Když jsem já osobně zcela poprvé slyšela o možnosti vířivého bazénu a vířivé vany v jednom, nevěřila jsem svým uším. Swim Spa je ovšem opravdu dva v jednom. Tyto venkovní vířivky jsou navíc dokonalou náhradou bazénů samotných. Díky výkonnému protiproudu si navíc skvěle i zaplavete, což se u nafukovací vířivé vany málokdy vidí. Manžel dokonce tvrdí, že si ve Swim Spa zaplave mnohem lépe než v klasickém bazénu. Možným důvodem je možnost nastavení rozdílných teplot v bazénové části a také ve vířivkové části. Pokud si chcete užít výhody hydromasážní vířivé vany naplno a skutečně si odpočinout, je vhodné nastavit teplotu na 37 stupňů Celsia. V případě, kdy si chcete v klidu a pohodě zaplavat v bazénu, vyplatí se nastavit teplotu na příjemných 25 stupňů Celsia. Obě dvě části navíc disponují nezávislým topením i filtrací a okruhem.  

Swim Spa u nás doma frčí

Swim Spa u nás doma opravdu frčí. Manžel doslova obdivuje tento typ mobilní vířivky. Miluje totiž plavání, ale zároveň také nedá dopustit na ničím nerušený odpočinek ve vířivce. Swim Spa mu nabízí obojí. Nespornou výhodou této nafukovací vířivé vany je rovněž také její cena, která je v poměru ceny a výkonu naprosto okouzlující. 

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora